Небо  християнський український сайт для батьків і дітей

Вівторок, 05.11.2024, 16:24

Мобільна версія сайту Небо

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

 
 

Головна » Статті » Корисні поради

Як правильно користуватися мобільним, щоб не нашкодити

Як правильно користуватися мобільним, щоб не нашкодити

Як правильно користуватися мобільним, щоб не нашкодити
Навколо мобільних телефонів знову розпалюються палкі дискусії. Напередодні вчені із Всесвітньої організації охорони здоров'я заявили, що вони вносять мобільники по потенційному канцерогенному впливу в один список з вихлопами машин і хлороформом.
 
Випромінювання від мобільників - не іонізуюче і не впливає на ДНК, як радіаційне випромінювання. Мобільник - це скоріше дуже маленька мікрохвильовка. Але ніхто не в захваті від думки, що його мізки при кожній розмові злегка розігріваються, як обід.
 
Надійних, перевірених часом даних про те, наскільки шкідливо випромінювання від мобільних телефонів, як і раніше немає. Однак визначення ВООЗ, що представляє мобільники як "потенційно канцерогенні для людини пристрої" все-таки викликає занепокоєння. CNN наводить кілька простих правил, дотримання яких дозволить звести опромінення до мінімуму.
 
1. Користуйтеся провідною гарнітурою. Адже не випадково вона продається в комплекті практично з усіма мобільниками. Рівень впливу випромінювання значно знижується - адже телефон знаходиться далі від вашої голови. Тут важливий кожен сантиметр. Звичайно, якась кількість хвиль поширюється і по дроту, але вельми незначна. Якщо хочете нейтралізувати і їх - можна купити феритову шайбу. Вона кріпиться до гарнітури і поглинає випромінювання.
 
2. Говоріть по гучному зв'язку. Звичайно, в громадських місцях це не завжди зручно. І, тим не менш, експерти кажуть, міра дуже дієва. Знову-таки, чим далі від мозку, тим краще. Знаходження телефону в 5 сантиметрах від тіла знижує рівень опромінення в 4 рази.
 
3. Не тягати весь час в вусі гарнітуру Bluetooth. Гарнітура цього типу відкриває вашу голову для опромінення, хоча рівень, звичайно, нижчий, ніж при розмові по телефону без всякої гарнітури. Біда в тому, що деякі носять цей навушник цілий день, не знімаючи, і це недобре.
 
4. Гарячі точки. Інтенсивність випромінювання мобільників в різних умовах - різна. Найсильніше телефон "світить", з'єднуючись з стільникового вишкою. Якщо ви їдете на машині, телефон постійно з'єднується з усе новими станціями - одна вишка по ходу слідування змінює іншу. При таких умовах випромінювання максимальне. Слабкий сигнал також підвищує рівень випромінювання. Звідси порада: не користуйтеся мобільником в машинах, в ліфтах (та й взагалі в будівлях) і в сільській місцевості.
 
5. Уважно читайте інструкцію. Багато з нас, купуючи мобільник, нехтують інструкцією. Тим часом, багато виробників радять покупцям тримати телефон на деякій відстані від голови. Так, Apple iPhone 4 потрібно відповідно до інструкції тримати "в 5/8 дюймах від голови" - це 1,6 сантиметра. А, наприклад, BlackBerry Bold потрібно тримати на відстані 2,5 сантиметра.
 
6. Пишіть SMS. І не тільки. Користуйтеся електронною поштою, "аською", чим завгодно. Головне - набирайте текст, а не дзвоніть. Так ваш телефон буде подалі від вашої голови. І нарешті, досвід показує: чим крутіший телефон, тим сильніше він "світить".
Категорія: Корисні поради | Додав: Vik (02.04.2016)
Переглядів: 1676 | Теги: правила безпеки, Вплив, техніка, мобільний телефон, мобільник, здоров'я, правила користування, вплив мобільників, вплив техніки, поради | Рейтинг: 0.0/0

Схожі статті:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Меню сайту

Випадкова цитата

Людина з ясною метою буде просуватися навіть по найважчому шляху. Людина бе мети не переміститься і по гладкій дорозі.
Томас Карлейль

Наше опитування

Ваші пріоритети
Всього відповідей: 256

Друзі сайту

Молитва - могутній засіб спасіння! Вивчення іспанської мови онлайн - українською
Сайт про Мексику
Travel Ukraine В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи

Наша кнопка

Небо - український християнський сайт

Статистика