Небо  християнський український сайт для батьків і дітей

Понеділок, 23.12.2024, 13:54

Мобільна версія сайту Небо

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

 
 

Головна » Статті » Для дітей і про дітей » Школярі

Конфлікт "учитель-учень"
Школа для більшості дітей дійсно є другим домом, адже вони проводять там більшу частину свого життя, ростуть і розвиваються в стінах цього закладу. Добре, коли в школі все гладко, і дитина дійсно відчуває себе як вдома. Але коли виникає конфлікт "учитель- учень", що дитині, що її батькам стає не до веселощів. Дитина не хоче йти в школу, виконувати домашнє завдання, та й розмовляти з вами на цю тему не бажає.


Який же вихід із ситуації, як вирішити конфлікт "учитель-учень"

Для початку потрібно заспокоїтися і запевнити себе в тому, що нерозв'язних проблем не буває, конфлікт "учитель-учень" не виняток. Ви повинні розібратися в тому, що послужило причиною виникнення проблеми. Багато батьків щиро впевнені в незаперечній правоті своїх чад, звинувачують кого завгодно в проблеми своїх дітей: вчителів, адміністрацію, директора і так далі, виключаючи варіант того, що самі винні у виникненні цих проблем. Адже конфлікт "учитель-учень" часто виникає в силу того, що дитина має нелагідний характер, непримиримий норов, та й що приховувати, недостатнє виховання.

Конфлікт "учитель-учень"
Але так буває не завжди. Присмирити дитину набагато простіше, ніж скривдженого і розсердженого вчителя, незадоволеного життям і який зривається на дітях. Всі ми люди, і в будь-якій організації можна знайти людей, для яких сенс життя - принести неприємності іншим. Конфлікт "учитель-учень" в даному випадку вимагає не тільки вашого втручання, але, можливо, і втручання адміністрації школи. Адже педагог - людина з вищою освітою, з досвідом роботи повинен вміти (або, принаймні, намагатися) придушувати будь-якого роду проблемні ситуації, щоб конфліктів "учитель-учень" не виникало.

У кожному разі, постарайтеся розібратися в тому, хто ж спровокував конфлікт "учитель-учень". Краще, якщо про все вам розповість сама дитина. Не потрібно кричати на неї або погрожувати, сядьте і спокійно обговоріть ситуацію. Швидше за все, вона піде на контакт. Якщо дитина дійсно поводилася негідно, проведіть з нею виховну бесіду, наводячи приклади з життя, ставлячи її на місце педагога, показуючи, що конфлікт "учитель-учень" нікому не принесе користі.

Якщо дитина не хоче йти на контакт, то з'ясувати причину конфлікту "учитель-учень" доведеться у педагога. Постарайтеся прийти в школу так, щоб ні ваша дитина, ні її  друзі не знали про ваш прихід. Спокійно переговоріть з педагогом, попросіть у нього поради, як слід повестися в даній ситуації і як вирішити конфлікт "учитель-учень".

Якщо ви будете брати активну участь у шкільному житті вашого чада, ходити на батьківські збори, пропонувати вчителям свою допомогу, нехай і незначну, допомагати організовувати різні заходи, ви завжди будете в курсі того, що відбувається з вашою дитиною в школі, можливо тоді конфліктів "учитель-учень" можна буде уникнути.
Категорія: Школярі | Додав: Vik (10.05.2014)
Переглядів: 2096 | Теги: конфлікт учитель-учень, що робити, школярі, поради батькам, школа, учень, Учитель, Конфлікт | Рейтинг: 0.0/0

Схожі статті:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Меню сайту

Випадкова цитата

Життя - це те, що з вами стається саме тоді, коли у вас зовсім інші плани.
Джон Леннон

Наше опитування

Ваші пріоритети
Всього відповідей: 256

Друзі сайту

Молитва - могутній засіб спасіння! Вивчення іспанської мови онлайн - українською
Сайт про Мексику
Travel Ukraine В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи

Наша кнопка

Небо - український християнський сайт

Статистика