Велика кількість людей, особливо похилого віку, проводять перед телевізором багато часу, так як дивляться серіали. Вони живуть і страждають разом з героями, іноді починають ототожнювати себе з ними, що не дуже добре відбивається на їх психічному та фізичному здоров'ї.
Багато хто помилково вважає, що дуже тривалий серіал - "Санта- Барбара". Він показувався на російському телебаченні близько дев'яти років. Всього було випущено 2137 серій, а на початку зйомок на екрані з'явився молодий Ді Капріо. Цей серіал можна вважати навіть короткометражним в порівнянні з найтривалішим серіалом у світі.
"Дороговказне світло" - найдовший серіалЦей багатосерійний фільм є найтривалішим. На зйомки більше 15 тисяч серій пішло близько 57 років. Оцінюючи цей багатосерійний фільм, можна проаналізувати історію світового кінематографа: як виникла кольорова картинка, коли з'явився стереозвук і т.д.
П'ятнадцять років "Дороговказне світло" транслювався в радіоверсією, зараз її вже навряд чи можна знайти. Спочатку серія тривала всього чверть години. Поступово її тривалість збільшувалася і досягла шістдесяти хвилин. Дуже багато епізодів не збереглися, тому що компанія, яка випускала серіал, до сімдесятих років одну і ту ж плівку використовувала кілька разів, що було пов'язано з необхідністю економити. У рамках світового масштабу "Санта- Барбара" в сім разів коротше "Дороговказного світла".
Цікаві факти про найдовший серіал
Якщо врахувати, що одна серія фільму йде близько шістдесяти хвилин, на перегляд всіх серій без урахування реклами у людини піде приблизно півтора року життя. Однак для цього необхідно дивитися їх цілодобово, не відриваючись від екрану, що неможливо.
З моменту створення серіал більше трьохсот раз був претендентом на отримання різних премій і завоював дев'яносто вісім нагород. "Дороговказне світло" занесений до Книги рекордів Гіннеса як найдовший серіал в світі.
Прем'єра багатосерійного фільму відбулася в 1937 році. Автором невеликих постановок, сюжет яких розповідав про життя священика в неіснуючому передмісті Чикаго, стала звичайна вчителька Ірна Філіпс. Покинувши викладання в школі, вона почала писати сценарії радіошоу, а в підсумку стала одним із засновників жанру "мильних опер".
Серіал "Дороговказне світло" завоював величезну популярність, в 1952 році він перейшов на телеекрани. Поступово сюжет ускладнювався, кількість персонажів збільшувалося, стосунки героїв заплутувалися. У результаті фільм перетворився на історію шести американських сімей, пов'язаних несподіваним чином, що характерно для всіх мильних опер. Якщо у вас є кілька нічим не зайнятих років життя, ви можете подивитися серіал і поділитися своїми враженнями.
Загалом "Дороговказне світло" оповідає нам про сяйва і світло, які є в житті будь-якої людини. Про те, що всі люди йдуть своєю дорогою, але рано чи пізно зустрічаються з іншими людьми. Всі слова і вчинки обов'язково повертаються в їхнє життя.
Що стосується акторів, які знімалися в серіалі, на збережених фото вони ще молоді і красиві. Однак майже всі вже давно стали дідусями і бабусями. Серіал для них - ціле життя, тому завершувати зйомки вони не хотіли дуже довгий час. На знімальному майданчику актори прожили істотну частину свого життя. І навряд чи хтось із них шкодує про те, що погодився взяти участь у настільки великомасштабному проекті.
Найтриваліший серіал в світі перестали показувати в 2009 році. В останні роки фільм уже не користувався колишньою популярністю і сильно відрізнявся за якістю.
|