Небо  християнський український сайт для батьків і дітей

Понеділок, 23.12.2024, 17:31

Мобільна версія сайту Небо

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

 
 

Головна » Статті » Для дітей і про дітей » Виховання

Як виховати впевнену в собі дитину

Як виховати впевнену в собі дитину

Усі комплекси і невпевненість в собі, як правило, родом з дитинства. Тому, щоб ваша дитина була успішною і не сумнівалася у своїх силах і можливостях в майбутньому, необхідно подбати про її самооцінку вже зараз

Пропонуємо вам десять порад, для розвитку такої важливої ​​якості як адекватна впевненість у собі у вашого синочка чи доньки:

1. Хваліть дітей частіше. Похвала повинна бути конкретною, обов'язково робіть акцент на тому, що саме дитина зробила правильно, добре. І робіть це щиро. Говоріть дитині, що вона досягла результату, тому що доклала зусиль, бо працювала, а не просто тому, що розумна від природи. Важливо наполягти на тому, що це сталося завдяки її праці. Розкажіть комусь зі сторонніх або родичів про досягнення вашого чада в його присутності, або похваліть і повідомте, що зараз подзвоните і розповісте татові, дідусеві, подрузі.
 
2. Уважно слухайте дитину. Дуже часто діти намагаються на емоціях поділитися подіями в дитячому садочку, школі, в гуртку, а батьки пропускають слова повз вуха, як щось незначне і неважливе. Яке ж їх здивування, коли діти виростають і не підпускають їх до своїх справ і свого особистого життя, тримаючи все в секреті.

3. Не забувайте говорити дітям, що ви їх любите, цілувати їх, ставитися з ніжністю і турботою.

Як виховати впевнену в собі дитину
4. Проводьте з ними час. Навіть якщо ви відправляєтеся в магазин, запропонуйте піти з вами, радьтеся при покупці чого-небудь, покажіть, що вам приємно, коли дитина поруч, і ви любите проводити з нею час .

5. Вибираючи подарунок, думайте. Згадайте, що дитина хотіла отримати на свято, подумайте, що їй сподобається і підійде за віком. Не даруйте практичні речі, якщо малюк не просив щось конкретне, тому що такі подарунки, як правило, потрібні, але абсолютно не приносять радості, ви за великим рахунком купуєте їх для себе, щоб не витрачати гроші два рази.

6. Давайте дітям свободу. Дозволяйте приймати рішення, що відповідають віку. Не старайтесь заборонити практично все, що робиться поза вашим полем зору і контролю. Таке занадто дбайливе і суворе ставлення викликає бажання зробити навпаки. При цьому розповідайте про якісь глобальні правила, які не можна ігнорувати, як, наприклад, необхідність пристібати ремінь в машині.

7. Довіряйте своїм дітям.

8. Пояснюйте зауваження і правила. Ніколи не кажіть просто "Не можна" або "Не чіпай", а пояснюйте, чому не можна до цього торкатися, або чому зараз не можна кричати. Діти повинні знати, за що їм роблять зауваження і лають.

9. Говоріть про почуття інших. Якщо ви вичитуєте дитині за те, що вона вдарила когось, або обізвала і т.д., то робіть акцент на тому, як почувала себе та дитина, запитуйте, чи було б вашій дитині приємно, якби з нею вчинили так само, які почуття вона відчувала б.

10. Розкажіть дитині, що вона особлива. Дуже важливо, щоб малюк знав, що батьки дуже чекали його появи, готувалися, що він бажаний і улюблений. Поговоріть з ним про те, що означає його ім'я.
Категорія: Виховання | Додав: Vik (15.04.2014)
Переглядів: 3057 | Теги: психологія дитини, як виховати впевнену в собі дитину, виховання, поради батькам, впевненість, самооцінка, адекватна, психологія виховання, психологія | Рейтинг: 0.0/0

Схожі статті:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Меню сайту

Випадкова цитата

Щоб добратися до витоків, треба плисти проти течії.

Наше опитування

Ваші пріоритети
Всього відповідей: 256

Друзі сайту

Молитва - могутній засіб спасіння! Вивчення іспанської мови онлайн - українською
Сайт про Мексику
Travel Ukraine В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи

Наша кнопка

Небо - український християнський сайт

Статистика