Небо  християнський український сайт для батьків і дітей

П`ятниця, 22.11.2024, 08:23

Мобільна версія сайту Небо

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

 
 

Головна » Статті » Здоров'я

Як вибрати засіб проти хропіння - огляд засобів
З хропінням, як соціальною і медичною проблемою, необхідно боротися. І в цьому напрямку постійно працюють медична наука та фармацевтичні компанії. Ви можете вибрати засіб проти хропіння медикаментозної та немедикаментозної спрямованості.

Дія фармакологічних засобів, які полегшують хропіння, базується на протизапальному, місцевоанестезуючій, протинабряковій, обволікаючій і пом'якшувальній дії. Наприклад, засіб проти хропіння "СнорСтоп" являє собою гомеопатичний препарат, що має в складі натуральні інгредієнти рослин і мінералів. Важливо відзначити, що всі компоненти, що входять до складу препарату, мають односпрямованість дії і взаємно доповнюють один одного. Даний засіб проти хропіння зменшує запалення слизової, запобігає розвитку алергічних реакцій і тонізує м'язи глотки. "СнорСтоп 2" містить в 2 рази більше дозу інгредієнтів, і тому більш ефективний.

Засіб проти хропіння аерозоль "Сайленс" містить масло з виноградних і абрикосових кісточок, ефірні олії евкаліпта і лаванди, кору кориці, екстракт оману. Завдяки своєму складу спрей "Сайленс" має протизапальну дію, пом'якшує слизову оболонку носоглотки і є ефективним засобом при хропіння у курців, а також при зниженні тонусу м'язів піднебіння, яке виникає з віком.

Як вибрати засіб проти хропіння - огляд засобів
Рослинні олійки і вітаміни (Е, В6, Р), що входять до складу засобу проти хропіння "Доктор Храп", забезпечують антисептичну, антимікробну, зволожуючу, протинабрякову дію. Крім того, спрей "Доктор Храп" тонізує і підвищує пружність тканин м'якого піднебіння, і таким чином діє на всі патогенетичні механізми виникнення хропіння.

Засіб проти хропіння "Асонор" являє собою назальний спрей, який завдяки своєму складу збільшує напругу м'язів м'якого піднебіння, тому у сні відсутні його вібрації. "Асонор" є профілактикою апное і сприяє глибокому та якісному сну.

Медикаментозне засіб проти хропіння "Сліпекс" містить інгредієнти, які мають тонізуючу, протизапальну, антисептичну дію. "Сліпекс" - це водно- гліцериновий розчин ефірних олій, що мають також спазмолітичну та протинабрякову дію. Цей препарат застосовують 1 раз на день перед сном курсами по 4 тижні.

Починаючи з 1918 року, винаходилися фіксатори - спеціальні пристрої, що підтримують і притискають нижню щелепу, і навіть витягаючі шию пацієнта. Час йшов, і з'явилися ще одні розробки - внутрішньоротовий засіб проти хропіння, який підтримує язик або фіксує нижню щелепу. Так, наприклад, розроблено внутрішньоротове пристосування - "ЕКСТРА - ЛОР", що нагадує дитячу соску, яке у 65% пацієнтів з неускладненим хропінням дає позитивний ефект. Але треба зазначити, що у пацієнтів з носовою обструкцією застосування даного пристрою викликає погіршення дихання. Внутрішньоротовий засіб проти хропіння, який фіксується на нижній щелепі, викликає зсув нижньої щелепи вперед і збільшення переднезаднего розміру глотки. Простіші модифікації зроблені з полімеру і зовні нагадують загубник боксера. Цей пристрій встановлюється на верхню щелепу після нагрівання у воді, а нижня щелепа при цьому висувається вперед.

Засіб проти хропіння у вигляді наручного годинника являє собою пристрій, що складається з мікрофона, який вловлює звуковий сигнал і пристрої, що виробляє електричний розряд, який і будить хропуна. Все дуже просто, але при цьому людина буде прокидатися всю ніч, що не є вирішенням проблеми.

Якщо людина страждає утрудненням носового дихання, то в такому випадку допоможе засіб проти хропіння - зовнішній розширювач носа. Еластичні пластинки кріпляться на всю ніч на крилах носа (зовні або зсередини), розсовують ніздрі, покращуючи дихання і усуваючи хропіння. Ці пристосування доцільно застосовувати в тому випадку, якщо відсутні аномалії будови носа. Виправдане їх застосування в залежності від ситуації - у готелі, лікарні, при закладеності носа при простудних захворюваннях.

Всі вищеописані засоби проти хропіння можуть застосовуватися тільки при неускладненому хропінні і апное сну легкого перебігу. У випадках більш важкого перебігу обструктивного апное сну дані засоби протипоказані, а лікування має бути призначене фахівцем.
Категорія: Здоров'я | Додав: Vik (24.11.2013)
Переглядів: 3635 | Теги: вилікувати, храп, засоби, позбутися, як лікувати храп, як припинити, проти храпу, стоп храп, хропіння, ліки | Рейтинг: 0.0/0

Схожі статті:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Меню сайту

Випадкова цитата

Якщо ти бачиш просвіт і не намагаєшся втиснутися туди - ти не гонщик.
Айртон Сенна

Наше опитування

Ваші пріоритети
Всього відповідей: 256

Друзі сайту

Молитва - могутній засіб спасіння! Вивчення іспанської мови онлайн - українською
Сайт про Мексику
Travel Ukraine В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи

Наша кнопка

Небо - український християнський сайт

Статистика