Небо  християнський український сайт для батьків і дітей

П`ятниця, 22.11.2024, 14:31

Мобільна версія сайту Небо

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

 
 

Головна » Статті » Для дітей і про дітей » Немовлята

Дитячі ліки
Батьки, купуючи і використовуючи дитячі ліки, обов'язково повинні переконатися не тільки в їх ефективності, а й безпеці. Зараз на ринку дитячих ліків (та й не тільки дитячих) існує величезна кількість підробок, дорогих закордонних аналогів наших ліків, препаратів, що володіють такими побічними ефектами, які набагато небезпечніші самого захворювання. До того ж, дитячі ліки - це той продукт, без якого не обійтися, і фармацевти, і маркетологи прекрасно це розуміють, в пошуках найбільшої вигоди вони використовують різні хитрощі. Як не попастися на їх "гачок", в нашій статті.

По-перше, перед тим як дати дитині ті чи інші дитячі ліки, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Не варто довіряти порадам людей, які не мають медичної освіти. Якщо конкретний препарат допоміг дитині вашої подруги, то це зовсім не означає, що він так само корисний для вашої дитини. Лікар повинен обов'язково вказати вам режим прийому препарату і його дозування.

Прийшовши в аптеку, ви все ж повинні перестрахуватися. Прочитайте анотацію до дитячого лікам. Переконайтеся в тому, що даний препарат підходить вашій дитині за віком, і що в нього немає протипоказань, які можуть бути пов'язані із захворюваннями вашої дитини. Обов'язково зверніть увагу на термін придатності препарату, прострочені дитячі ліки набагато небезпечніше "дорослих" ліків, адже нирки і печінка малюка тільки формуються, тому його організму складніше справлятися з токсинами.

Дитячі ліки
Якщо вам виписали препарат імпортного виробництва, поцікавтеся у фармацевта в аптеці, чи не існує його вітчизняного аналога, який, як правило, в два, а то і в три рази дешевший.

У дитячих ліках вміст цукру має бути зведено до мінімуму. Його наявність, звичайно, спрощує життя батькам, адже солодкий сироп дитина вип'є охочіше, ніж гіркий. Але велика кількість цукру може дуже нашкодити дитині.

У дитячих ліках ні в якому разі не має бути присутня ацетилсаліцилова кислота. Вона може викликати таке, що рідко зустрічається, але дуже небезпечне захворювання - синдром Райян. Проста вірусна інфекція у дитини з даними синдромом може закінчитися поразкою печінки та головного мозку.

Як давати дитині ліки

Природно, вашій дитині не зовсім сподобається той факт, що ви спробуєте залити їй в рот неприємну на смак рідину, або щось закапати в око, носик або вушко. Тому до цього процесу краще підійти творчо. Спробуйте дати дитині препарат в ігровій формі. Ні в якому разі не брешіть дитині. Звичайно, намагайтеся підбирати препарати, які мають нехай не приємний, але хоча б нейтральний смак. Якщо це неможливо, обов'язково скажіть дитині, що ліки несмачні (гіркі, кислі), пообіцяйте дитині що-небудь натомість того, щоб вона без капризів прийме препарат. Загалом, проявіть уяву.

Завжди пам'ятайте про те, що дитячі ліки - це спеціально розроблені для дітей препарати, компоненти яких ретельно підібрані. Тому в жодному разі не давайте дитині дорослі ліки в дитячому дозуванні.
Категорія: Немовлята | Додав: Vik (19.04.2014)
Переглядів: 1934 | Теги: як вибрати дитячі ліки, купити правильні ліки, препарат, як купити дитині ліки, як давати дитині ліки, дитині, шахрайство з ліками, дитячі ліки, ліки | Рейтинг: 0.0/0

Схожі статті:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Меню сайту

Випадкова цитата

Успіх - це рух від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму.
Уїнстон Черчілль

Наше опитування

Ви віддаєте перевагу - жити в селі чи в місті?
Всього відповідей: 267

Друзі сайту

Молитва - могутній засіб спасіння! Вивчення іспанської мови онлайн - українською
Сайт про Мексику
Travel Ukraine В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи

Наша кнопка

Небо - український християнський сайт

Статистика