Небо  християнський український сайт для батьків і дітей

Понеділок, 23.12.2024, 17:30

Мобільна версія сайту Небо

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

 
 

Головна » Статті » Для дітей і про дітей » Немовлята

Харчування дітей при алергії
Алергія - не хвороба, а особливий стан імунітету, коли організм не цілком справляється з переробкою чужорідних для нього речовин. А для дитини після народження, крім материнського молока, яке "побудоване" з тих же структур, з яких "будувалося" і її тіло в утробі матері, все чуже. Тому діти, народжені від проблемної вагітності та пологів, або мають спадкову схильність, часто дають алергічні реакції на нові види їжі. Оскільки час завжди "працює на дитину", тому що вона росте, дозрівають її імунітет, регуляторні механізми, у більшості дітей до віку 1 року прояви алергії вщухають. Але все-таки з такою дитиною потрібно бути обережнішими і не поспішати розширювати її меню. Адже до року дитина вже зазвичай отримує весь набір необхідних харчових продуктів: крупи, овочі, м'ясо, фрукти, яйце, молоко, кефір, сир (всі молочні продукти - при їх переносимості). Не має великого значення, що з даної групи продуктів буде використовуватися (наприклад, які крупи - тільки гречка або ж весь асортимент), головне, щоб в принципі крупи входили в раціон. Те ж і по відношенню до овочів, фруктів, м'яса та ін Звичайно, чим ширший спектр вживаних продуктів, тим більше різноманітних речовин потрапить в організм, тим більш пристосованою буде травна система. Але у дитини попереду все життя, тому не потрібно форсувати події.


Харчування дітей при алергії
До 3 -х років харчування мало чим відрізняється від харчування однорічної дитини, хіба що способом приготування (м'ясо вже не дробиться, використовують тушкування, запікання і т.д.). Кефір зазвичай дають дитячий або готують кисле молоко в домашніх умовах, сметану в харчуванні не використовують. Трохи часнику "для запаху" іноді можна додати в м'ясні страви, але зазвичай використовують кріп і петрушку. З 1 року можна готувати для дітей страви з використанням цілого яйця (омлети, запіканки), але обов'язково простежити реакцію дитини і використовувати такі страви не частіше 2-3 разів на тиждень. А ось сир з магазину - не для малюків. Для дітей є спеціальний дитячий сирок, якщо ж такого немає, то краще приготувати сир самому. Тільки треба взяти до відома, що сир дають дитині теж не кожен день, не більше 50 - 70 г на один прийом і краще у вигляді якої-небудь страви (сирників або запіканки).

Багатьох батьків цікавить питання щодо полуниці. І це зрозуміло - як не дати малюкові першу полуничку з її чудовим запахом і божественним смаком! Полуниця, безумовно, чудова ягода, цілий скарб різних корисних речовин - пектинів, вітамінів, складних цукрів. А зовсім недавно в полуниці виявили субстанцію, що дуже сприятливо впливає на серцево-судинну систему, тому рекомендують з'їдати по півсклянки полуниці щодня для профілактики захворювань серця.

Але малюкам полуницю можна дати спробувати тільки після 1 року і то дуже обережно. Це пов'язано з тим, що червоний колір ягід обумовлений природним барвником, який здатний викликати сильну алергічну реакцію.

У деяких людей алергічна реакція на полуницю може доходити до шоку і необхідності застосовувати реанімаційні заходи. Так що ця ягода з розряду "обережно - алергія".
Категорія: Немовлята | Додав: Vik (22.12.2013)
Переглядів: 1926 | Теги: полуниці, харчування, немовлята, діти, що може викликати алергію, алергени, їжа, груднички, алергія, що можна давати їсти дитині | Рейтинг: 0.0/0

Схожі статті:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Меню сайту

Випадкова цитата

Між Небом і Землею - війна.
Віктор Цой

Наше опитування

Спілкуючись з російськомовною людиною, яка володіє українсьою мовою, Ви:
Всього відповідей: 387

Друзі сайту

Молитва - могутній засіб спасіння! Вивчення іспанської мови онлайн - українською
Сайт про Мексику
Travel Ukraine В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи

Наша кнопка

Небо - український християнський сайт

Статистика