Небо  християнський український сайт для батьків і дітей

Четвер, 28.03.2024, 20:46

Мобільна версія сайту Небо

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

 
 

Головна » Статті » Корисні поради

Як заощадити на продуктах
Питання про те, як заощадити на продуктах хвилює практично всіх жінок. Як знайти золоту середину в покупці продуктів? Як не купувати зайвого і не викидати залишки? А ще ж хочеться, щоб все було смачно і не дорого, щоб не шкодило здоров'ю й фігурі. Зі статті ви дізнаєтеся, як грамотно заощадити на продуктах без шкоди здоров'ю.

Не думайте, що від вас будуть потрібні якісь супер здібності в кулінарії або вам доведеться проводити весь час біля плити. Ні, все нижче запропоноване буде займати мінімум часу і зусиль. Мета нашої статті, навчити вас, як можна заощадити на продуктах, витрачаючи при цьому мало часу і сил.

Перше, що потрібно зробити - це проаналізувати місця покупок. Тут потрібно знайти найбільш компромісний варіант, який допоможе заощадити максимальну кількість сил, часу і коштів. Якщо ви звикли купувати продукти раз на тиждень у великому супермаркеті, то навряд чи буде економічніше робити закупівлі кожен день в магазині за рогом, до того ж ціни там зазвичай трохи дорожчі супермаркетів. Тут альтернативою може стати ринок - там можна і поторгуватися і вибрати все найсвіжіше. Нові місця покупок мають бути не на шкоду якості продуктів. Ще одним варіантом, на якому можна заощадити може стати інтернет-магазин. Найчастіше там пропонують товари за досить привабливими цінами, ще й самі привозять вам додому.

Після того, як ви визначилися, де у вас найкраще вийде заощадити на продуктах, приступаємо до поділу покупок на групи і вирішуємо, як на кожну з груп витрачати менше грошей.

Як заощадити на м'ясі

Як заощадити на продуктах
У першу чергу, щоб заощадити на такому продукті, як м'ясо, необхідно повністю відмовитися від напівфабрикатів. Це відіб'ється не тільки на вашому гаманці, а й позитивно вплине на здоров'я. Ви повинні розуміти, що при покупці готових котлет, ви платите за м'ясо сумнівного походження. Потім у цю вартість входять панірувальні сухарі, що не приносять користі вашому організму, різні добавки у вигляді крохмалю тощо, без яких цілком можна обійтися, але і найголовніше, що ніяк не дозволить вам заощадити - це картонна упаковка, за яку ви теж платите. Виробники, встановлюючи ціну, враховують абсолютно всі витрати на виготовлення продукції. Так навіщо вам переплачувати і купувати напівфабрикати, якщо за ті ж гроші можна придбати шматок хорошого, свіжого м'яса. Господині, які зрозуміли цю просту істину, воліють купувати м'ясо оптом і робити різні заготовки, з яких потім можна швидко зробити котлети, пельмені, гуляш і т.д. Приблизні підрахунки показують, що при такому підході можна зекономити на м'ясі близько третини витрат, а це вже не так вже й мало. До того ж, можна поступово розбавити м'ясний раціон куркою та індичкою. Ці продукти і готуються швидше і корисніше для фігури.

Як заощадити на рибі

Риба є дуже корисним продуктом, до того ж вона досить швидко готується. Щоб смачно приготувати рибу, достатньо взяти шматок фольги і загорнути в нього попередньо очищену і посоленную рибу. Ставимо на 20 хвилин у духовку й ароматна, корисна і така, що легко засвоюється страва готова. Заощадити на рибі можна, якщо її також купувати оптом, чистити, різати і заморожувати. Таким чином, заощадити на цьому продукті ви зможете близько 20 % коштів.

Заощаджуємо на молочних продуктах

У цій групі найбільше грошей іде на йогурти, сирки, тверий сир і десерти. Але і на цих продуктах можна заощадити. Для цього всього лише потрібно купити йогуртницю, її вартість окупиться вам за кілька місяців. Зате в такому пристосуванні можна приготувати запаморочливого смаку йогурт, сирок, ряжанку, кефір і т.д., а найголовніше, ви будете знати, що все натуральне. До того ж, ви в будь-який час зможете приготувати свіжий продукт з тими добавками, які вам захочеться.

Як заощадити на соках

Ось де справді "чорна діра" пожирає гроші з неймовірною швидкістю. Особливо, в тих сім'ях, де є діти, які постійно хочуть пити. Але й на них можна пристойно заощадити, варіантів тут два: перший - робимо соки самі за допомогою соковижималки, другий - варимо компоти, морси і киселі.

І тут ви, звичайно ж, подумали: "А як же заощадити на часі? Адже компот довго варити". Насправді все не так, все дуже просто. Увечері наливаємо в каструлю літра три води і ставимо на вогонь, туди кладемо цукор і фрукти, з яких бажаєте компот. Найекономічнішим варіантом вважається смородина з яблуками, з них напій вийде дивовижного смаку і кольору. Також, для приготування компоту можна використовувати такий продукт, як повидло. Отже, поставили варитися компот, як тільки вода закипає, ви виключаєте його і накриваєте каструлю кришкою. Вранці отримаєте готовий, настоявний компот. Заощадити на таких продуктах можна порядку 50% витрачених коштів на цю групу.

Заощадити на таких продуктах, як сосиски, ковбаса, сир навряд чи вийде, тому що в першу чергу ми платимо за якість. Хоча ось на сирі можна заощадити, якщо розділити його на дві категорії - для бутербродів і для різних запіканок. Для бутербродів краще купувати той сир, який ви любите, а от для запікання можна взяти і трохи дешевший.

Як заощадити на таких продуктах, як солодощі

Дійсно, досить багато грошей іде на різні солодощі і випічки. Тут всього може бути два варіанти скорочення витрат: просто менше купувати або готувати самим. Хоч другий варіант значно скоротить ваші витрати, але він вимагає часу і певних умінь. Але, чому б і не спробувати навчитися чомусь новому, що допоможе вам значно заощадити на продуктах і принесе користь?

Як заощадити на алкоголі

Тут теж особливо не вийде заощадити, адже якщо ви звикли за вечерею випити келих хорошого вина, то навряд чи вам захочеться замінити його пляшкою дешевого пива. Єдине, що вам допоможе заощадити на алкоголі, це "облагороджування горілки". Для цього купуємо горілку середньої цінової категорії, наливаємо її в графин і кидаємо туди різні добавки. Такими "облагороджують добавками" можуть бути цитрусові скоринки, журавлина, смородина і т.д. Така горілка повинна кілька днів настоятися, десь днів через три її можна вже пити.

Ось і всі поради, які допоможуть вам заощадити на продуктах. Ми бажаємо вам якнайшвидшого виходу з кризового становища, а також здоров'я і щастя!
Категорія: Корисні поради | Додав: Vik (05.05.2014)
Переглядів: 1685 | Теги: харчування, економія, як заощадити на продуктах, покупки, як економити, їжа, як економити на їжі, як економити на продуктах, заощадження, поради | Рейтинг: 0.0/0

Схожі статті:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Меню сайту

Випадкова цитата

Щоб добратися до витоків, треба плисти проти течії.

Наше опитування

Спілкуючись з російськомовною людиною, яка володіє українсьою мовою, Ви:
Всього відповідей: 384

Друзі сайту

Молитва - могутній засіб спасіння! Вивчення іспанської мови онлайн - українською
Сайт про Мексику
Travel Ukraine В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи

Наша кнопка

Небо - український християнський сайт

Статистика