Топ 10 навігаторів для Андроїда
Навігаторами зараз користуються багато автолюбителів. Особливо актуальні такі пристрої в далеких поїздках, в незнайомих містах або місцях. Зараз магазини пропонують широкий асортимент GPS навігаторів, але більшість з них не відповідають тим вимогам, які важливі для нормальної навігації в автомобілі. А чи необхідно придбавати навігатор? Чи можна використовувати в цій якості пристрій на OC Android?
Отже, припустимо, що планшет або смартфон у вас є, адже зараз рідко хто без них обходиться. І якщо у ґаджета є модуль GPS, то у вас в руках — відмінний навігатор. У більшості випадків працювати він буде набагато краще і надійніше пропонованих на ринку GPS маршрутизаторів.
Навігатор на Андроїд — це спеціальний додаток, що здатний здійснювати адресний пошук і прокладати оптимальний маршрут з урахуванням виду транспорту, пробок і ремонтних робіт на дорогах.
Сьогодні в Google Play можна знайти величезну кількість безкоштовних навігаторів для свого смартфона або планшета Android. Але який з них краще вибрати? Ми постаралися полегшити вам пошук і зібрали десять найпопулярніших навігаторів.
Плюси навігатора на АндроїдСписок основних переваг:
- Швидкість роботи — більшість пристроїв android мають потужні процесори, тому швидкість їх роботи буде на порядок вище, ніж у навігаторів.
- Функціональність — функціональні можливості планшета і смартфона набагато ширші. З їх допомогою можна не тільки візуально стежити за картою місцевості, але і отримувати інформацію про пробки, розмовляти по Skype, користуватися іншими можливостями інтернету.
- Потужність батареї — наявність ємного акумулятора дозволяє ґаджетам працювати в автономному режимі від 6 годин і більше. А ось батареї навігатора вам, в кращому випадку, вистачить на 30 хвилин роботи.
- Великий екран — на ньому набагато зручніше спостерігати за картою, ніж на екрані мініатюрного навігатора.
- Оновлення — на навігаторах часто ставляться прошивки, які замінити на більш свіжі вельми проблематично. На андроїді ж навігаційної прошивки немає взагалі. Вона там просто не потрібна. Досить завантажити APK, запустити інсталятор, і можна повноцінно працювати. При бажанні можна оновити версію карт за пару хвилин, довантажити інші карти.
Недоліки навігатора на AndroidА чи є негативні моменти при використанні телефону як автомобільного GPS навігатора? Є, і ми їх зараз перерахуємо: - Розмір екрану — великий екран, виявляється, може бути як плюсом, так і мінусом. Справа в тому, що, якщо планшет великий, то його проблематично розташувати на передній панелі. Для цього необхідні спеціальні кріплення. Якщо ж просто покласти планшет на сусіднє сидіння, то користуватися ним буде незручно.
- Ціна — вартість планшета більш висока, ніж вартість середнього навігатора. А купувати дешевий телефон ризиковано. У нього й процесор може виявитися слабким, і модуль GPS відсутній. Втім, і тут є вихід. Можна окремо придбати планшет, і модуль GPS. За своїми параметрами такий модуль перевершує вбудовані аналоги. Щоправда, зовнішній модуль виснажує батарею планшета, але її завжди можна підзарядити від автомобільного акумулятора.
- Модуль GPS — на планшетах, вироблених не дуже відомими компаніями, стоять слабкі модулі GPS, що поступаються своєю чутливістю модулям навігаторів. Виняток становлять пристрої, вироблені відомими компаніями. У них з модулями все в порядку, якість техніки на висоті.
Встановлення навігаційної програми на андроїд складності не представляє. Завантажити її можна в Google Play, а потім просто запустити як звичайну програма. На робочому столі ґаджета з'явиться новий значок.
Кращі навігатори для Андроїд1. Яндекс Навігатор — Відмінний додаток, який покаже, як можна дістатися до мети в об'їзд пробок, щоб дорога зайняла менше часу.
Навігатор розраховує, як краще доїхати від старту до пункту призначення, враховуючи пробки і дорожні події — аварії та інші ДТП, ремонт та перекриття доріг. На вибір пропонується до трьох варіантів проїзду, починаючи з найшвидшого. Якщо маршрут проходить по платній ділянці, додаток попередить про це.
2. Навігатор — другий за популярністю додаток, з понад 5 млн. завантажень по всьому світу. Програма допоможе всім користувачам швидко відкривати і користуватися популярними картами з GPS навігацією. Відкрийте навігацію на своєму телефоні в один клік.
Розмір програми всього 4.6 М і вона доступна для безкоштовного скачування в Гугл Плей.
3. MapFactor — безкоштовний додаток для детальної GPS-навігації, який використовує дані OpenStreetMap. Програма працює на більшості смартфонів і планшетів Android. Карти встановлюються на внутрішню пам'ять пристрою або SD-карту пам'яті заздалегідь, так щоб не було необхідності в підключенні до мережі інтернет під час поїздок. Карти та додаток оновлюються раз на місяць абсолютно безкоштовно.
4. Навітел GPS & Карти — точна оффлайн GPS навігація, геосоціальні сервіси і докладні карти понад 60 країн світу. Додаток встановили вже більше 20 млн. людей по всьому світу.
З переваг варто відзначити: - GPS / GLONASS.
- Підтримка оффлайн карт.
- Інформація про пробки.
- 3D Картографія розв'язок.
- Багатомовність голосових підказок.
5. 2ГІС: фірми, карта і навігатор — популярний довідник з картою і навігатором. Додаток працює без інтернету — скачуйте базу міста і користуйтеся нею в літаку, метро або роумінгу.
Можливості та переваги: - Зручна навігація.
- База міст України, Росії, Казахстану і інших країн СНД, а також Кіпру, Чехії, Чилі та ОАЕ.
- Плани торгових центрів. Показує все: від магазинів і кафе до банкоматів і туалетів.
- Дані про послуги, адреси, режим роботи і компаніях.
6. Навігатор Сім Доріг — Ще одна непогана навігаційна програма під назвою «Сім Доріг». Додаток підтримує оффлайн карти openstreetmap (OSM карти) і здатна прокладати маршрут тривалістю понад 10 000 км. Ви завжди можете з легкістю налаштувати свій навігатор за своїм бажанням. Доповнення готові до завантаження з програми в будь-який момент.
Основні можливості: - GPS і Глонасс (GLONASS).
- Підтримка оффлайн карт.
- Можливість створювати свої карти.
- HUD режим.
- Величезний вибір додаткових розширень (карти, скіни, мови, голосу, переклади та ін).
7. Waze — великий навігаційний додаток, який підтримується на громадських засадах. Ви також можете приєднатися до спільноти водіїв та ділитися інформацією про ситуації на дорогах і економити час і гроші у щоденних поїздках.
Просто подорожуючи з додатком Waze — ви допомагаєте оновлювати інформацію про дороги і пробки. Ще ви можете надсилати звіти про аварії, небезпеки, поліцію та інші події, а також отримувати цю інформацію від інших, включаючи і ціни на заправках. Крім того, ви можете додавати друзів, ділитися своїм часом прибуття та поїздкою.
8. Навігатор з пробками bGEO — хороший гібридний GPS навігатор з пробок, який працює без інтернету. BGEO поєднує в собі всі переваги оффлайн навігації та онлайн додатків. Навігатор використовує для своєї роботи карти Сіті ГІД і OSM компактного розміру.
BGEO працює в умовах поганого зв'язку, так як всі завантажені карти автоматично кешуються на вашому пристрої. При відсутності доступу до інтернету — програма автоматично перемикається в режим offline і починає працювати як автономний GPS навігатор.
Користуватися сервісом дуже просто — скачайте, запустіть і прокладіть маршрут. Необхідні дані для карт і пробки завантажуються автоматично, і в подальшому будуть використовуватися при прокладанні маршруту.
9. GPS Навігація Sygic — популярний додаток автономної GPS-навігації на базі карт TomTom. З додатком Sygic ви завжди можете безкоштовно користуватися оффлайн картами без інтернету, інформацією про визначні пам'ятки, функцією прокладки маршрутів і безкоштовним оновленням карт. Карти високої якості від TomTom і інших постачальників зберігаються в пам'яті телефону або на SD карті пам'яті, завдяки чому ними можна користуватися без підключення до інтернету.
Для використання всіх функцій програми потрібно оновити його до преміум версії і отримати доступ до 3D картах, переходів з докладними голосовими інструкціями, маршрутизації з командами з перебудування, попередженнями про обмеження швидкості та інформацією про з'їздах на перехрестях.
10. Карти та навігація — Подорожуйте по всій земній кулі або переглядайте місцевість навколо себе простим рухом пальця за допомогою Android-додатку "Мої Карти". Дізнавайтеся своє місце розташування або здійснюйте пошук за адресою і добирайтеся до точки призначення, використовуючи карти Google або Open Street Map (OSM).
А якими додатками навігаторів для Андроїд користуєтесь Ви?
|