Небо  християнський український сайт для батьків і дітей

П`ятниця, 19.04.2024, 21:16

Мобільна версія сайту Небо

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

 
 

Головна » Статті » Корисні поради

Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта)

Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта)

Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта)Часто пошта не тішить своєю роботою, відправлення приходять із великом запізненням, або взагалі не приходять, чи приходять пошкодженими, або і взагалі "зникають" у невідомому напрямку. Що робити, якщо загубилася посилка на УкрПошті? Пошуки можливі лише за наявності коду відстеження, який складається з 13-ти цифр і літер, і чека.

Якщо у Вас є код відстеження відправлення, Ви можете стежити за місцем перебування посилки чи листа на сайті УкрПошти  http://ukrposhta.ua/vidslidkuvati-forma-poshuku .

Терміни доставки пошти з України тут , в Україну - тут .

Якщо всякі розумні терміни доставки поштового відправлення минули, то маючи код відстеження і скан чеку, Ви можете подати заяву на розшук своєї посилки чи листа на сайті УкрПошти.

Увага, поштові пересилання пошта береться розшукувати, якщо минуло не більше 6 місяців з дати відправлення. Після заявки на розшук пошук може тривати до 2 місяців.

Вгорі зліва на вкладні "Про нас"  вибрати "Звортній зв'язок", у випадаючому меню вибрати "Онлайн заявка на розшук" (див.фото екрану нижче) - і Ви опинитеся на цій сторінці  https://ukrposhta.ua/zvorotnij-zvyazok/postaviti-zapitannya-faxivcyu/zapitati/  . На ній треба натиснути на "Розшук  міжнародних реєстрованих відправлень".

Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта). Онлайн заявка на розшук

Онлайн заявка на розшук поштових пересилань на УкрПошті

Відкриється сторінка розшуку поштових відправлень -  https://ukrposhta.ua/rozshuk-mrpv/ .


Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта)

Далі треба ввести дату відправлення.

Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта)
Потім внести всі дані про посилку - її вид, особливі відмітки, спосіб пересилання (авіа чи наземний), опис вмісту посилки і прикріпити скан чеку.

Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта)
Обрати, хто здійснює розшук - одержувач чи відправник.
Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта)

Потім внести всі дані про відправника і про одержувача.
Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта)

Що робити, якщо загубилася посилка (УкрПошта)
В кінці натискаєте кнопку "Відправити". І Ваша заява зареєстрована. УкрПошта зазначає, що на пошук посилки піде до 2 місяців.


Якщо у Вас немає чека, але є код відстеження, можна написати заяву на ім'я Генерального директора УкрПошти та на Державну митну службу України (оскільки посилки проходять митний контроль і судячи з відгуків користувачів УкрПошти, посилки пропадають і на цьому етапі). Звірте дані - хто є Генеральним директором УкрПошти на даний момент.

Заява Генеральному директору УкрПошти з проханням розшукати зниклу посилку

Зразок заяви:

"Генеральному директору
УДППЗ «Укрпошта»
Ігорю Юхимовичу Смілянському

копія Державна митна служба України,
вул. Дегтярівська, 11-г,
м. Київ, 04119

V2x2 Shop
Aukro, 3 этаж, офис 1
м.Київ, 00000
+380102030405


ЗАЯВА

Прошу Вас розібратися в наступній ситуації.

7 березня 2012 року мені було направлено 4 міжнародні поштові відправлення реєстрованою авіапоштою з Китаю. Номери відправлень: RA00000000CN, RA00000111CN, RA00001111CN та RA000001111CN.

За інформацією офіційного сайту зазначені відправлення залишили територію Китаю 19 березня. 2012 року, що також було підтверджено поштовим відділенням відправника 14 квітня 2012 року.

Станом на 17 квітня 2012 року дані відправлення не були доставлені та за даними офіційного сайту Укрпошти не простежуються на території України. Відповідно до встановлених строків пересилання міжнародних поштових посилок з країн далекого та близького зарубіжжя до України визначений термін доставки з Китаю авіапоштою 9 днів.

У місцевому відділенні Укрпошти (індекс 00000) відмовилися надавати послугу пошуку відправлень, мотивуючи відсутністю копій квитанцій відправника.

Прошу розібратися у вищевикладеній ситуації та сприяти розшуку моїх чотирьох відправлень. Також прошу надати мені консультацію щодо порядку відшкодування у разі втрати та/або порушення норм, встановлених строків доставки.

Інформацію про результати розгляду заяви прошу надати у письмовому вигляді та в термін, встановлений Законом України «Про звернення громадян».

Дата Підпис"


Доречно, щоб і адресат (чи відправник) теж подав заяву на розшук свого поштового відправлення за місцем його проживання. Якщо адресат/відправник проживає закордоном, можливо в його країні також є можливість подати онлайн заявку на розшук посилки через сайт пошти.


Якщо в когось є досвід з пошуку посилки, яка пропала на УкрПошті - напишіть, будь ласка, в коментарі. Чи вдалося Вам відшукати свою посилку, яким чином Ви діяли, будь які деталі. Ваш досвід корисний і є цінний для інших читачів.

Бажаємо всім своєчасного отримання своїх посилок і листів, та успіхів у пошуку загублених поштових пересилань!
Категорія: Корисні поради | Додав: Vik (12.02.2018)
Переглядів: 6803 | Теги: розшук, посилка, загубилася посилка, відстеження, пошта, лист, Укрпошта, бандероль, відправлення, поштове відправлення | Рейтинг: 5.0/1

Схожі статті:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Меню сайту

Випадкова цитата

Життя - це те, що з вами стається саме тоді, коли у вас зовсім інші плани.
Джон Леннон

Наше опитування

Ви віддаєте перевагу - жити в селі чи в місті?
Всього відповідей: 266

Друзі сайту

Молитва - могутній засіб спасіння! Вивчення іспанської мови онлайн - українською
Сайт про Мексику
Travel Ukraine В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи

Наша кнопка

Небо - український християнський сайт

Статистика